Mutfak Aydınlatma Ürünleri

Mutfaklar genel ev ortamı itibari ile daha farklı ortamlardır. Bazı alanların fazla aydınlaması yaralıyken bazı yanların aydınlatılması gereksiz bir enerji tüketimine sebep olur. Ayrıca bazı bölümlerde yapılacak olan loş aydınlatmalar oldukça ilgi çekici olup mutfağa farklılık ve şıklık katan ışıklandırma alanları oluşturur.

Loş ve huzur verici aydınlatmaların yapılası LED kullanımı ile sağlanırken mutfak avizeleri de size geniş alan aydınlatması sağlayacaktır. Avizelerde mutfağınıza uygun farklı tasarımları kullanabileceğiniz gibi led aydınlatmalarda özellikle mavi mutfaklara farklılık katan renktir.

Mutfak Aydınlatması Nasıl Olur?

Mutfak aydınlatması için ledlerin kullanımında önemli olan, mutfağınızın hangi renge yakın olduğu ile doğrudan alakalıdır. Sualtına geçiş gibi bir görüntü beyaz ya da metalik ağırlıklı olan mutfaklarda mavinin esmesi oldukça hoş olurken kahvenin kullanıldığı mekânlarda yeşil ya da sıcak sarı rengi daha hoş bir görüntü yaratır.

Mutfağınız pencere bakımında yetersiz ise beyaz ledler ile destekleyebilirsiniz. Belli kısımlara yerleştirilecek olan ledler ile hem enerji tasarrufu yapmış olursunuz hem de mutfağınıza gerekli olan aydınlatmayı sağlarsınız.